אודות


קשרים פלוס –שוברי המתנה של ישראל -  העסקה המשתלמת ביותר.

חברת קשרים פלוס הינה חברה מובילה בתחום שוברי מתנה. החברה הוקמה ע"י עופר שמחי והראל שקד בשנת 2006 והיא מורכבת מחמש מחלקות עיקריות:

"קשרים פלוס" - שוברי מתנה מסוגים שונים ומגוונים, מתנות לעובדים  שוברי מתנות לחג.

"קשרים טורס" – סוכנות נסיעות אשר עוסקת במכירת נופשים וטיסות לחברות, ארגונים ולקהל הרחב. 

"microdeal" - ארנק השוברים הדיגיטלים כולל הטענת כסף באתר לשימוש אישי של העובדים.

"דפוס קשרים" – בית דפוס דיגיטלי.

"לולילו" – חנות וירטואלית למוצרים מעוצבים ושימושיים לתינוקות, לילדים ואף לאימהות שבינינו.

"מתנות כחול לבן"  באתר מוצגים מוצרים מגוונים וייחודיים מתוצרת הארץ בלבד במטרה לקדם ולעודד רכישת מוצרים כחול לבן, לעורר אהבה וכבוד כלפי הרכש המקומי ולסייע ביצירת מקומות תעסוקה חדשים.

כל המחלקות יחדיו מאפשרות ללקוחותינו לקבל מוצר ייחודי אשר נותן מענה מלא לכל צורך בתחום הרווחה.

 

יתרונותיה של חברת "קשרים פלוס"

 

שירות- חברת "קשרים פלוס" מאמינה ששירות מעולה הוא הכלי להצלחה שלה. החברה מתגאה בצוות עובדים אשר מעניק לכל אחד מהלקוחות את השירות האדיב והאיכותי ביותר.

מגוון שוברים- החברה מספקת מגוון רחב של שוברי מתנה משולבי תוכן ונותנת מענה לצרכיה של כל חברה החל משוברים בעלות נמוכה ועד לשוברים יוקרתיים.

אופי השוברים- חלק גדול משוברי חברת "קשרים פלוס" אינם נושאים את ערכם הכספי אלא מאפשרים קבלת מתנה ללא צורך של חישוב או השלמה כספית.

מאגר הספקים- בכל אחד ממוצריה של חברת "קשרים פלוס" יש מאגר ספקים ארצי, מקיף ואיכותי אשר מתעדכן באופן שוטף. בפני מקבל המתנה מגוון רחב של אפשרויות והוא מחליט כיצד והיכן הוא יממש את השובר. חברת "קשרים פלוס" מספקת עבודה לכ - 2500 ספקים!!

התאמה ויזואלית-  ניתן לקבל שוברים מעוצבים בהתאמה אישית הכוללים את לוגו החברה ובמידת הצורך אף את שם עובד החברה.

"אמון הציבור"-  חברת "קשרים פלוס" הינה חברת שוברי הבילוי הראשונה בישראל אשר שמה את נושא השירות וההגינות העסקית בחשיבות עליונה וקיבלה בהתאם לכך את תו אמון הציבור.