דילוג לתוכן דילוג לתפריט דילוג לחיפוש תפריט נגישות

מי אנחנו


 

קשרים פלוס – שוברי המתנות של ישראל -  העסקה המשתלמת ביותר.

קשרים פלוס נחשבת למובילה בתחום שוברי המתנות בארץ, והיא מאפשרת לציבור הרחב ליהנות ממגוון עסקאות אטרקטיביות ומשתלמות. 

החברה מספקת שוברי מתנות לעובדים וללקוחות ומשרתת חברות רבות בהצלחה ובמסירות רבה מאז שנת 2006.

החברה הוקמה ע"י עופר שמחי והראל שקד, והיא מאגדת בתוכה מספר מחלקות הפועלות במטרה להציע מוצר מותאם ומפנק ללקוחותיה. המחלקות השונות עובדות יחד באופן מושלם ומציעות את כל השירותים הדרושים בתחום ההטבות והמתנות.

"קשרים פלוס" - - שוברי מתנה מסוגים שונים ומגוונים, מתנות לעובדים  שוברי מתנות לחג Gift card.

happy gift - כרטיס גיפט קארד מיוחד המאפשר מימוש רב אפשרויות כולל רשתות ביגוד , לבית, תרבות וכן עולם שלם של בילוי ופנאי. קיים גם ברגסת בחירת מתנה.

"קשרים טורס" – סוכנות נסיעות הכוללת: נופשים וטיסות בארץ ובחו"ל ומיועדת לקהל העסקי והפרטי כאחד..

העולם הדיגיטלי - מגוון פתרונות רחב בתחום מתנות דיגיטליות שנשלחות במייל או ב SMS

"Microdeal" - ארנק השוברים הדיגיטליים, כולל הטענת כסף באתר לשימושם האישי של העובדים.

"BeeGift" – מערכת בחירת מתנה מתקדמת, מגוון אפשרויות ביצוע.

מערכת ניהול הוקרות  - מערכת מורשים. גמושות מירבית עם מספר פרמטרים המאפשרים שליטה בתקציב ובהזמנות.

"דפוס קשרים" - בית דפוס דיגיטלי מקומי בו אנו מדפיסים את השוברים המעוצבים שבחרתם.

אופניים חשמליים  ואופני BH - בעלי חברת קשרים פלוס הם היבואנים של "קונינג אופניים חשמליים" קורקינטים חשמליים, מבית חברת סטרום  אלקטריק. וכן אופני שטח וכביש מקצועיים.

כל המחלקות יחדיו מאפשרות ללקוחותינו לקבל מוצר ייחודי אשר נותן מענה מלא לכל צורך בתחום הרווחה.

 

שוברי מתנה ממותגים ככלי להעלאת הזדהות העובדים עם הארגון

בזכות בית הדפוס INHOUSE בחברה ניתן למתג את השוברים עם לוגו של החברה, כמו גם, להוסיף את שם העובד על-גבי השובר בתוספת ברכה ליום הולדתו/ לחג, על מנת שידע עד כמה מעריכים אותו ואוהבים לפנק אותו!! כל שובר שתבחרו יגיע בעיצוב מרשים ועם מעטפה תואמת.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של שוברי מתנה לעובדים או ללקוחות בכל תקציב, שוברים לספא, שוברים למלונות, שוברים למסעדות, שוברי תרבות, שוברי מתנה לרשתות ועוד ועוד..


קשרים פלוס נותנים לך יותר במגע אישי!

אנו בקשרים שמים דגש רב על מתן שירות מצוין ללקוחות בד בבד עם קבלת מוצר מותאם אישית לכל אחד מלקוחותינו. אנו מציעים שוברים בעלויות משתנות, רובם משולבי תוכן ואינם נושאים את ערכם הכספי, כמו גם מתנות ומוצרי פרסום לצד הפקת ימי גיבוש ואירועים לחברות..

 

חברת קשרים פלוס חרטה על דגלה את כל הנושא של שירות איכותי ללא פשרות ככלי אפקטיבי להצלחתה בתחום עיסוקה. "קשרים פלוס" מורכבת מצוות עובדים מקצועי שעושה כל ביכולתו להעניק שירות מיטבי לכל לקוח. עובדי החברה בכל המחלקות מקפידים על מתן שירות אדיב ומקצועי ומנסים לטפל בכל פניה, נושא ועניין באופן הטוב ביותר.

"קשרים פלוס" מפיקה מגוון שוברי מתנה המיועדים למימוש במבחר בתי עסק ברחבי הארץ. אנו נמצאים בשיתוף פעולה עם כ-2,500 ספקים, ופועלים כל העת להוספת ספקים נוספים בפריסה ארצית, זאת על מנת לוודא כי לקוחותינו מקבלים מבחר אופציות רחב ככל האפשר. אנו מקפידים על בהירות התנאים וכללי השובר עבור הלקוח. האותיות הקטנות על השובר מוצגות כך שניתן לקרוא אותן בקלות.

נצמדים להוראות החוק:

אצלנו האותיות הקטנות הן דווקא גדולות:
בשל אמונתנו בשקיפות מלאה מול הלקוח, אנו מקפידים על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, ודואגים להציג בפני לקוחותינו את השוברים המיועדים למימוש בצורה הבהירה והברורה ביותר.

ביום 1.1.2012 נכנס לתוקפו "חוק האותיות הקטנות" לפיו גודל האותיות הקטנות ביותר בפרסום יהיה קטן עד 30% בלבד מגודל האותיות הגדולות ביותר במודעה, וכי בכל מקרה האותיות הקטנות לא תהיינה קטנות מ-2 מ"מ. בניגוד למצב הרווח בחברות מתחרות רבות, האותיות הקטנות המופיעות על שוברי קשרים פלוס מקיימות באדיקות את הוראות החוק האמור, ולפיכך ממוקמות במיקום בולט ובגודל ראוי לקריאה.

"קשרים פלוס" מחזיקה בתו אמון הציבור. משמעות הדבר כי התחייבנו לכללי אמון הציבור ואנו נמצאים תחת בקרה מתמדת של גוף זה. אנו מחויבים להעניק שירות מצוין ולטפל בכל נושא לשביעות רצון לקוחותינו.

לסיכום, קשרים פלוס מאמינה כי בכל הקשור להתנהלות מול לקוחות, אמון ושקיפות הינן תכונות ראשונות במעלה. יישום חוק האותיות הקטנות מצטרף לשורה ארוכה של יתרונות החברה אשר יחד יוצרים סביבה עסקית נעימה ומוצלחת.

 

נשמח לסייע וליצור חבילה מותאמת אישית גם לצרכי הארגון שלכם.

 

למה לבחור בשוברי המתנה של "קשרים פלוס"?

יתרונותינו הרבים כחברת שוברי מתנה השמה דגש על מתן שירות מצוין ללקוחותינו הופכים אותנו לכתובת הנכונה עבור כל חברה המעוניינת בפתרון בתחום ההטבות והמתנות לעובדים. 

נשמח לסייע וליצור חבילה מותאמת אישית גם לצרכי הארגון שלכם.

 

ההתמחות שלנו – "קשרים פלוס" הינה חברה המתמחה בשיווק שוברי מתנה ומאגדת בתוכה מספר מחלקות הפועלות במטרה להציע מוצר מותאם אישית לכל אחד מלקוחותינו.
אנו מציעים שוברים בעלויות משתנות, רובם משולבי תוכן ואינם נושאים את ערכם הכספי.

 

מחלקות נפרדות, עבודה משותפת – המחלקות השונות ב"קשרים פלוס" מציעות את כל השירותים הדרושים בתחום ההטבות והמתנות, וביכולתן לספק מוצר איכותי במהירות וביעילות.
המחלקות השונות עובדות יחד באופן מושלם ופועלות לתת מענה לכל דרישה מצד לקוחותינו.

 

צוות עובדים – "קשרים פלוס" מורכבת מצוות עובדים המתאמצים להעניק שירות מיטבי לכל לקוח. עובדי החברה בכל המחלקות מקפידים על מתן שירות אדיב ומקצועי
ומנסים לטפל בכל פניה, נושא ועניין באופן הטוב ביותר.

 

המוצרים שלנו – "קשרים פלוס" מפיקה מגוון שוברי מתנה המיועדים למימוש במבחר בתי עסק ברחבי הארץ. אנו נמצאים בשיתוף פעולה עם כ-2,500 ספקים
ופועלים כל העת להוספת ספקים נוספים בפריסה ארצית, זאת על מנת לוודא כי לקוחותינו מקבלים מבחר אופציות רחב ככל האפשר.
מקבל השובר יכול לבחור את הפעילות בה יממש את השובר מתוך מבחר בתי עסק בהם השובר תקף.

אמון הציבור – "קשרים פלוס" מחזיקה בתו אמון הציבור. משמעות הדבר כי התחייבנו לכללי אמון הציבור ואנו נמצאים תחת בקרה מתמדת של גוף זה.
אנו מחויבים להעניק שירות מצוין ולטפל בכל נושא לשביעות רצון לקוחותינו.

 

אצלנו האותיות הקטנות הן דווקא גדולות:

קשרים פלוס מחזיקה בתו אמון הציבור. משמעות הדבר כי אנו מחויבים לכללי אמון הציבור ונמצאים תחת בקרה קפדנית ומתמדת של גוף זה,

במסגרת זו ובשל אמונתנו בשקיפות מלאה מול הלקוח, מקפידים אנו על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, 
ודואגים להציג בפני לקוחותינו את השוברים המיועדים למימוש בצורה הבהירה והברורה ביותר.

ביום 1.1.2012 נכנס לתוקפו "חוק האותיות הקטנות" לפיו גודל האותיות הקטנות ביותר בפרסום יהיה קטן עד 30% בלבד מגודל האותיות הגדולות ביותר במודעה, 
וכי בכל מקרה האותיות הקטנות לא תהיינה קטנות מ-2 מ"מ. בניגוד למצב הרווח בחברות מתחרות רבות, האותיות הקטנות המופיעות על שובר קשרים פלוס
מקיימות באדיקות את הוראות החוק האמור ולפיכך ממוקמות במיקום בולט ובגודל ראוי לקריאה.
אנו מעוניינים כי מקבל השובר יקבל תמונה אמיתית ומלאה של השובר ולא יופתע כאשר יגיע לממשו.
השוברים שלנו כוללים גם הנחיות ברורות כיצד ניתן לממש את השובר על מנת שמקבלו יידע בדיוק מה עליו לעשות לאחר שהגיע לרשותו.

לסיכום, קשרים פלוס מאמינה כי בכל הקשור להתנהלות מול לקוחות, אמון ושקיפות הינן תכונות ראשונות במעלה.
יישום חוק האותיות הקטנות מצטרף לשורה ארוכה של יתרונות קשרים פלוס אשר יחד יוצרים סביבה עסקית נעימה ומוצלחת.